×
הצטרף עכשיו למועדון
ונדאג שתקבל את כל ההטבות
יש למלא שם פרטי

יש למלא שם משפחה

חובה להזין

Invalid Input

Invalid Input

בדיקת שטרות

בדיקת שטרות
 

את השטרות שלנו אנחנו בודקים בהתאם לקריטריונים המחמירים ביותר, ועושים כל שנדרש כדי שלא תקבלו סחורה פגומה!

הטכנולוגיה המובילה בעולם לזיהוי ובדיקת שטרות!

נושא שעולה רבות על סדר היום הציבורי הוא שער המט"ח, אפשרויות המסחר בו וכדאיות המכירה.לפני שאתם מתחילים לחפש חברות להמרת מט"ח חשוב שתבינו מעט מושגי יסוד.

לכל מדינה קריטריונים משלה

חשיבות הוותק והניסיון הינם פרמטרים שאינם נופלים בחלקם מערכן של העמלות ושערי החליפין.

 

הכירו את כל הסודות הקטנים החבויים בשטרות

 

יפן כבר מחכה לך! ואפילו קנית שטרות של ין כבר בארץ (כי זה הכי משתלם!).
אז כדי שתרגישו בטוחים ותדעו לזהות שטר של ין יפני, כשתקבלו עודף במונית, בחנויות ובכל מקום (וגם תדע אם הוא חלילה מזויף), ריכזנו עבורכם כמה מסימני הזיהוי של שטרות הין היפני. הסימנים חוזרים על עצמם בכל אחד ואחד מהשטרות (1,000,5,000,10,000).
1. סימן מים - במרכז השטרות אליפסה בהירה. הרימו את השטר אל האור והבינו בדמות המשתקפת במרכז השטר משני צדדיו (לא ניתן לראותה שלא מול האור).
2. הולוגרמה מתחלפת - בצידם השמאלי התחתון של השטרות (10,000, 50,000), ישנה הולוגרמה צבעונית. בהזזת השטר, תתחלף ההולוגרמה ל-3 תמונות שונות, פריחת הדובדבן, סכום השטר וסמל הבנק.
3. תמונה חבויה - בזווית מסוימת, תתגלה המילה NIPON (שמשמעותה "יפן" ביפנית) במרכז צידו התחתון של השטר, ובצידו השני, יתגלה, באותה הזווית סכום השטר. בשטר של 1,000 ין תתגלה רק המילה NIPON.
4. דיו ורוד פנינה - בזווית מסוימת, יתגלה במרכזו של השטר, דיו ורוד פנינה, חצי שקוף, המודפס בתבנית על האזורים השחורים במרכז השטר.
5. מיקרופרינט - במספר מקומות על גבי השטרות, ניתן למצוא הדפסה מזערית של המילים "NIPPON GINKO" (שמשמעותן: "הבנק של יפן" ביפנית). המילים הללו שזורות משני צידי השטרות

חשוב מאוד להקפיד על תשומת לב בקבלת שטרות, על מנת להימנע משימוש בשטרות מזויפים, שעלול לסכן אתכם.

קניה מאובטחת