×
הצטרף עכשיו למועדון
ונדאג שתקבל את כל ההטבות
יש למלא שם פרטי

יש למלא שם משפחה

חובה להזין

Invalid Input

Invalid Input

בדיקת שטרות

בדיקת שטרות
 

את השטרות שלנו אנחנו בודקים בהתאם לקריטריונים המחמירים ביותר, ועושים כל שנדרש כדי שלא תקבלו סחורה פגומה!

הטכנולוגיה המובילה בעולם לזיהוי ובדיקת שטרות!

נושא שעולה רבות על סדר היום הציבורי הוא שער המט"ח, אפשרויות המסחר בו וכדאיות המכירה.לפני שאתם מתחילים לחפש חברות להמרת מט"ח חשוב שתבינו מעט מושגי יסוד.

לכל מדינה קריטריונים משלה

חשיבות הוותק והניסיון הינם פרמטרים שאינם נופלים בחלקם מערכן של העמלות ושערי החליפין.

 

הכירו את כל הסודות הקטנים החבויים בשטרות

 

הטיסה שלכם לאנגליה כבר מוזמנת ואתם יוצאים מהארץ עם שטרות של פאונד שרכשתם בישראל (כי רכישת המט"ח המשתלמת ביותר היא בישראל!).
כדי להימנע מאי הנעימות של קבלת שטרות מזויפים - כעודף במוניות, בחנויות או בכל מקום אחר, חשוב שתלמדן את סימני הזיהוי של הפאונד.
הסימנים חוזרים על עצמם בכל אחד ואחד מהשטרות (5,10,20,50).
1. בדקו את הנייר ואת הדיו הבולט - השטרות מודפסים על נייר ייחודי שמעניק תחושה ורשרוש מיוחדים. אם תעבירו את האצבעות על המילים "Bank of England" תוכלו להרגיש את ההדפסה הבולטת.
2. סימן מים - הרימו את השטר אל האור והבחינו בדמותה המשתקפת של המלכה במרכז השטר משני צדדיו (לא ניתן לראותה שלא מול האור).
3. הולוגרמה מתחלפת - בצידם השמאלי של השטרות, ישנה הולוגרמה בצורת חותם, ובהזזה של השטר, תתחלף ההולוגרמה מדמות צבעונית למספרו של השטר (סכומו).
4. חוט מתכת - בכל שטר שזור חוט מתכת כסוף. הרימו את השטר אל האור וזהו את החוט הכסוף המתוח מקצהו העליון של השטר אל קצהו התחתון.
5. אם ברשותכם מנורת אולטרה סגול איכותית - תוכלו לזהות באמצעותה, בצידו השמאלי התחתון של השטר, מתחת להולוגרמת החותם, את המספר המייצג את סכומו של השטר.
6. ככל שהשטרות עולים בערכם, כך עולה גודלם - כך ששטר של 50 פאונד יהיה גדול משטר של 20 פאונד, שיהיה גדול משטר של 10 פאונד וכו'.


חשוב!

במידה וזיהיתם שקיבלתם שטר מזויף, ואינכם יכול להשיבו, חשוב שלא להעבירו הלאה. שימוש בשטרות מזויפים הוא עבירה פלילית שעלולה לסכן אתכם.

 

קניה מאובטחת